INTUITIVNÍ VIDĚNÍ PRO DĚTI

3.-5.3.2023 

Intuitivní vidění dětí - to je schopnost mimosmyslového vnímání. Schopnost se i bez pomocí očí orientovat v prostoru, rozeznávat tvary, barvy, dokonce i číst! Dopřejte svým dětem dárek na celý život. Počet účastníků kurzu je z kapacitních důvodů omezen.

Ve večerních hodinách povídání s Romanou o zvyšování vlastních vibrací a tvorbě vlastní reality.

Intuitivní vidění dětí - to je schopnost mimosmyslového vnímání. Schopnost se i bez pomocí očí orientovat v prostoru, rozeznávat tvary, barvy, dokonce i číst! Dopřejte svým dětem dárek na celý život. Počet účastníků kurzu je z kapacitních důvodů omezen. více zde

Osvojení si této schopnosti pomůže dětem nejen posílit a upevnit mimosmyslové vnímání, pochopit kým opravdu jsou, lépe nahlížet do souvislostí, pocítit jistotu v rozhodování, prohloubit jejich nadáni a sebevědomí, zlepšit schopnost učení a koncentrace, ale i zkvalitnit vztahy s rodiči a sourozenci, zmírnit různé mozkové dysfunkce (ADHD) či upravit poruchy chováni. To, co probíhá zpravidla nejrychleji a nejvýrazněji, je zlepšeni vidění a to dokonce i u očních vad, které jsou popsány v odborné literatuře jako nenapravitelné.

Díky rozšířenému stavu vědomí se děti někdy zharmonizují natolik, že se i spontánně uzdravují a to dokonce z nemoci, jen těžko léčitelných (neurologických, autoimunitních).
Je známo, že tento mechanismus vyladění duše a těla v rozšířeném stavu vědomí používají šamani již staletí...

Jste-li rozhodnuti svým dětem takovou příležitost dopřát, neváhejte, neboť osvojení si této schopnosti je limitováno věkem.

Ze své zkušenosti mohu říci, že čím mladší dítě je, tím rychleji a přirozeněji u něj proces aktivace probíhá a prakticky se okamžitě integruje. Mladšími dětmi je tato schopnost rovněž přijímána s absolutní jistotou a přirozeností neboť ji nemají potřebu nikterak hodnotit či logicky chápat. První projevy změn u děti obvykle nastávají již po úvodní hodině výuky. Poslední dobou nezřídka referuji změny ve vnímání, či viděni i rodiče samotní.

Večerní program pro rodiče - zvyšování vibrací a tvorba vlastní reality.

Lektorka - Romana Sejk Černická

https://www.autopathie.ch/cesky

Fyzioterapeutka momentálně žijící ve švýcarském Bernu s dlouholetou praxí v geriatrii. V současné době se věnuje terapeutickému poradenství vycházejícímu ze znalosti autopatie, kvantového léčení, sofioterapie, z tradiční čínské medicíny, reiki...

Je certifikovanou a licencovanou lektorkou metody intuitivního vidění, pořádá terapeutické kurzy pro děti i dospělé.

https://www.autopathie.ch/cesky
https://www.youtube.com/channel/UCFus1ZBvpujm3Qlv0_eqmWw

https://www.facebook.com/Sehen-ohne-Augen-Intuitives-Sehen-f%C3%BCr-Kinder-768044479929843/

Rozhovor s Terezou Kramerovou: https://www.youtube.com/watch?v=RwCbIxThhQo&ab_channel=terezakramerova

Zrcadlení tmy s jardou Duškem: https://www.youtube.com/watch?v=Ob-M9k5tYDY&ab_channel=RomanJur%C4%8D%C3%A1k

Cena kurzu 5400Kč pro dite + 600kč speciální maska

Ubytování pro 2 osoby na 2noci 3.200,-Kč.

Vegetariánská strava na 2 dny 1.060 Kč/dospělý, 660,-/dítě.

Přihlášky můžete zasílat zde: