Svatby

SvatbaPenzionu Slunečnice je ideální místo pro realizaci nezapomenutelné svatby v přírodě!

Z vlastní zkušenosti víme, že na svatbě je nejdůležitější (hned po té, že si vyberete toho "nejlepšího" partnera :)), když je obřad, hostina a ubytování na jednom místě.

To vše vám Penzion Slunečnice umožňuje:

  • obřad můžete mít například u jezírka nebo na louce (kontakt na obecní úřad, kde je potřeba si domluvit datum a čas obřadu naleznete zde: http://www.dolniloucky.cz/kontakt/). Kapacita neomezená :).
  • svatební hostinu zajistíme na míru vašim požadavkům 
  • soukromí a klid je také důležitou součástí pro svatby, které se u nás konají...po celou dobu vašich radovánek nebudete nikým a ničím rušeni, děti mohou svobodně pobíhat po okolí, skákat na trampolíně nebo se koupat. Celý objekt i personál je tu jen pro vás!
  • ubytování pro svatební hosty přímo v penzionu - kapacita míst na spaní 40 lůžek. Odpadá tak únavné přejíždění a převážení všech svatebčanů, noční čekání na rozvoz apod.

Během svatebních radovánek možnost koupání v přírodním jezírku, grilování, volejbalový zápas, projížďky na voze s koňmi apod.

>>> více fotografií ve fotogalerii

Při organizaci svatby máme pro Vás pár vyzkoušených doporučení:

 

KOORDINÁTORKA SVATEB  A SVATEBNÍ DEKORATÉRKA: Tereza Hošková, tel: 605-152501


FOTOGRAFIE: Tomáš Křišťan http://tomkristan.wixsite.com/tomkristanphoto/svatby?fbclid=IwAR39Fr_6s4AAerCbT7uUywITNr5smVUcNtXLWxY3_1cS2hvRrxJANMD7WDQ


KADEŘNICKÉ SLUŽBY:

Libuše Bukalová, Dolní Loučky, tel: 607-252623

Salon LE.N.KA., Kuřimská Nová Ves, Salon LE.N.KA, tel: 777-022896


VIZÁŽISTIKA: 

ADRIANA PESTROVÁ, Tišnov, Adriana Pestrova-vizážistka, tel: 774-378878 


 

 

.